همزمان با دومین گردهمایی مشترک مدیران مراکز بهداشت و مراکز مشاوره دانشگاه‌ها انجام شد؛

انتخاب رئیس اداره بهداشت و درمان به عنوان دبیر کمیسیون مادر سالم

۱۳ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۱ کد : ۲۵۰۲۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۳۹
همزمان با دومین گردهمایی مشترک مدیران مراکز بهداشت و مراکز مشاوره دانشگاه‌های سراسر کشور، دکتر رؤیا عقیلی، رئیس اداره بهداشت و درمان دانشگاه از سوی سازمان امور دانشجویان به عنوان دبیر کمیسیون مادر سالم  برگزیده شد.
انتخاب رئیس اداره بهداشت و درمان به عنوان دبیر کمیسیون مادر سالم

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه بیرجند، دومین گردهمایی مشترک مدیران مراکز بهداشت و مراکز مشاوره دانشگاه‌ها با حضور دکتر ابراهیم نعیمی، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان و بیش از 170 نفر از مدیران مراکز دانشگاه‌های سراسر کشور از 8 الی 10 شهریور 1402 به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار گردید. هدف از تشکیل این گردهمایی شناسایی و ارائه راهکارهای برون رفت از چالش های جسمانی و اجتماعی روانی دانشجویان پیش از بازگشایی دانشگاه‌ها بود. در این گردهمایی نمایندگان دانشگاه‌ها به بحث، تبادل نظر و چاره‌اندیشی پیرامون چالش‌های حوزه دانشجویی در 12 کمیسیون تخصصی پرداختند.
 در این گردهمایی دکتر عقیلی، رئیس اداره بهداشت و درمان از سوی سازمان امور دانشجویان به عنوان دبیر کمیسیون مادر سالم برگزیده شد. این کمیسیون در راستای سیاست‌های کلی قانون جوانی جمعیت و خانواده سالم به بررسی مسائل و چالش های مرتبط با سلامت باروری دختران جامعه دانشجویی (مادران فردا) پرداخت و در پایان برنامه های پیشنهادی این کمیسیون، جهت تصویب و ابلاغ به دانشگاه‌ها، در اختیار سازمان امور دانشجویان قرار گرفت.

آخرین ویرایش۱۴ شهریور ۱۴۰۲