وَ یَمْحُ اللَّهُ الْبَاطِلَ وَ یُحِقُّ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ
و خداوند باطل‌ را محو و حق‌ را با کلمات‌ خویش‌ پا بر جا می ‌سازد. ( سوره شوری؛ آیه ۲۴)

bahman123
در سپيده دمان بهمن ۵۷، بزرگ مردی شب بیکران ظلمت و تباهي را كنار زد و مردم آزاده ي ايران اسلامي را به استقلال و آزادی در فجر انقلاب دعوت کرد. هنوز هم صدای جاویدان او در سراسر تاریخ به گوش می رسد. بهمن پیروز آمد تا دگر بار حماسه ی سترگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در ياد جان هاي بيدار زمان زنده كند.
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر ظلمت وتاریکی، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه های زرّین را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین‏ انداز کرد. دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندي و عزت ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
در اين ميان، ۲۲ بهمن اوج شكوه و عظمت پيروزي ملتي مسلمان و متكي به آرمان هاي ائمه (ع) برعلیه طاغوت است كه ياد و خاطره حماسه سازي هاي آنان هرگز از صفحه تاريخ و ذهن مردم ايران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.
با درود به روان پاک و مقدس شهدای انقلاب اسلامي و جنگ تحمیلی و روح پرفتوح امام راحل (ره) ، آغاز سی‌ وهشتمین طلیعه بهار آزادی و ایام الله دهه فجر را به ملت شریف ایران و خانواده بزرگ دانشگاهي، تبریک و تهنیت عرض نموده و شکوفایی و سربلندی این مرز و بوم را با رهبری داهیانه و خردمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از خداوند سبحان مسئلت داريم و ضمن تجديد بيعت با آرمان هاي معمار كبير انقلاب، آمادگي خود را در جهت تلاش براي نيل به اهداف و دفاع از ارزشهاي جمهوري اسلامي ابراز مي داريم؛ زيرا همانطور كه امام راحل(ره) فرمودند: "اين اعجاز بزرگ قرن و اين پيروزي بي نظير و اين جمهوري اسلامي محتاج حفظ و نگهداري است."

كانون بسيج اساتيد دانشگاه بيرجند

bahman 9100