اسامی پذیرفته شدگان اولیه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد (سهمیه استعداد درخشان) دانشگاه بیرجند

اسامی پذیرفته شدگان اولیه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد (سهمیه استعداد درخشان) دانشگاه بیرجند به شرح جدول ذیل اعلام می گردد، ضمنا متقاضیانی که قصد انصراف دارند به آدرس http://talent.birjand.ac.ir مراجعه کرده، در قسمت رهگیری پرونده و با ورود به سیستم، انصراف خود را تا 20/5/96 اعلام نمایند.

ردیف نام نام­خانوادگی عنوان رشته محل انتخابی
1 مهسا نازي نژاد فلسفه وكلام اسلامي *كلام اسلامي
2 زهرا ببرافكن فلسفه وكلام اسلامي *فلسفه اسلامي
3 افسانه مقيمي نسب فلسفه وكلام اسلامي *كلام اسلامي
4 زينب نوفرستي فلسفه وكلام اسلامي *فلسفه اسلامي
5 مليكا مباركي مترجمي زبان انگليسي
6 ياور اذين مهر مترجمي زبان انگليسي
7 سعيده ثمين زبان شناسي همگاني
8 عاطفه احراري جغرافياوبرنامه ريزي روستايي
9 مهديه سادات حفاظي جغرافياي سياسي
10 مرجان نيك شعار جغرافياوبرنامه ريزي روستايي
11 زهرا اراسته علوم سياسي
12 فايزه نخعي تاريخ *تاريخ ايران اسلامي
13 مليحه صادقي دخت تاريخ *تاريخ ايران اسلامي
14 سيده فاطمه رضوي زبان وادبيات عربي
15 مطهره اكبري زبان وادبيات عربي
16 فاطمه تاكي زبان وادبيات فارسي
17 فاطمه سامعي پور زبان وادبيات فارسي *ادبيات روايي
18 الياس اكبري زبان وادبيات فارسي *ادبيات تطبيقي
19 ريحانه روان بد علم اطلاعات ودانش شناسي *مديريت اطلاعات
20 نجمه خويي علم اطلاعات ودانش شناسي *مديريت اطلاعات
21 خاطره عرب تيموري رزاني علم اطلاعات ودانش شناسي *مطالعات كتابخانه هاي عمومي
22 زينب كارگر مديريت اموزشي
23 سيد مهدي خزاعي فر برنامه ريزي درسي
24 راضيه معماري برنامه ريزي درسي
25 فايزه سورگي برنامه ريزي درسي
26 زهره سلماني روانشناسي تربيتي
27 زهرا اسمعيلي روانشناسي تربيتي
28 معصومه فولادي حسن اباد علوم زمين *پترولوژي
29 مهسا زكي علوم زمين *پترولوژي
30 پريسا بيدختي فيزيك *حالت جامد
31 محسن ياري نودر فيزيك *هسته اي
32 سميرا صباغ شيمي *شيمي فيزيك
33 زينب رجايي اصل رياضي كاربردي *بهينه سازي
34 طيبه دلاكه امار*اماررياضي
35 محمد فرجامي امار*اماررياضي
36 محبوبه صنوبري فيزيولوژي ورزشي *فيزيولوژي ورزشي كاربردي
37 مه لقا زنگنه فيزيولوژي ورزشي *فيزيولوژي فعاليت ورزشي محض
38 سميه عباسي مديريت ورزشي *مديريت راهبردي درسازمان هاي ورزشي
39 مهديه سروي مهندسي فناوري اطلاعات
40 محسن نيك نظر مهندسي برق *سيستم هاي قدرت
41 علي اختر مهندسي برق *سيستم هاي قدرت
42 حسن حسيني ازاد مهندسي برق *الكترونيك قدرت وماشين هاي الكتريكي
43 وجيهه خونيكي مهندسي برق *مخابرات سيستم
44 فاطمه علي ابادي مهندسي برق *مخابرات سيستم
45 سميه عباسي اول مهندسي برق *مدارهاي مجتمع الكترونيك
46 فاطمه باقري باستان شناسي *دوران تاريخي ايران
47 سعيده مرادزاده ميرزايي باستان شناسي *تمدن وفرهنگ اسلامي ايران وسرزمين هاي ديگر
48 ليلا ساده تبريان علوم ومهندسي محيطزيست *ارزيابي وامايش سرزمين
49 فهيمه اشرفي علوم ومهندسي محيطزيست *الودگي هاي محيطزيست
50 راضيه اسداللهي شيرگ مهندسي مرتعداري
51 مريم فنودي پرورش ومديريت توليدطيور
52 مجتبي اكبري شوشود علوم دامي *تغذيه دام
53 مهديه فروزان مهر علوم ومهندسي اب *ابياري وزهكشي
54 سعيده حسين ابادي علوم ومهندسي اب *منابع اب
55 مريم معتمدي علوم ومهندسي اب *سازه هاي ابي
56 مليحه شمسي نصراباد علوم ومهندسي باغباني *گياهان دارويي
57 فاطمه نوفرستي بيماري شناسي گياهي
58 عطيه قدسي فرد مهندسي زراعت
59 سارا رباني ژنتيك وبه نژادي گياهي
60 سميه ولي پور علوم وتكنولوژي بذر
61 اسيه نصرابادي كشاورزي اكولوژيك
62 اميرحسين عباسي مهندسي مكانيك *تبديل انرژي
63 فاطمه زنگويي مهندسي مكانيك *تبديل انرژي
64 مطهره دهويي قريه موسي مهندسي معدن *اكتشاف معدن
65 احسان توكلي مهندسي معدن *استخراج معدن
66 پرستو طهماسبي زاده مهندسي معدن *فراوري موادمعدني
67 محدثه بهشتي مهندسي عمران *سازه
68 الهام كريم زاده مهندسي عمران *مديريت منابع اب
69 ناهيد كريم ابادي مهندسي عمران *محيطزيست