دکتر خلیل خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند در مراسم تقدیر و معرفی رؤسای جدید دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و دانشکده هنر با تقدیر از خدماتی که رؤسای قبلی دو دانشکده داشته اند گفت: مدیران سرمایه های اجتماعی مجموعه دانشگاه و منطقه هستند که باید قدردان آنان باشیم.
رئیس دانشگاه بیرجند علاقه و کار اصلی اساتید در دانشگاه را تدریس و تحقیق بیان کرد و افزود: با این علاقه از توانمندیهای اعضای هیأت علمی در جایگاه مدیریتی هم استفاده می شود.
عضو هیأت نظارت دانشگاه بیرجند در بخشی از سخنانش در سالن شهید بهشتی پردیس شهدا در خصوص فعالیتهای دانشگاه در موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی گفت: دانشگاه در بخش انتخابات فعال عمل کرد.
دکتر خلیلی افزود: هیأت نظارات به صورت هفتگی جلسه تشکیل داد و با هدف شور و نشاط انتخاباتی و تلاش برای معرفی کاندیداها در جهت انتخاب اصلح مجوز برگزاری 10 برنامه توسط تشکلهای دانشجویی صادر شده است.
رئیس دانشگاه بیرجند همچنین برگزاری دو برنامه مناظره با مدیریت حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با حضور نمایندگان مورد تأیید ستادهای استان را از دیگر فعالیتهای این دانشگاه در ایام انتخابات بیان کرد.
این مراسم که با حضور اساتید و کارمندان پردیس شهدای دانشگاه بیرجند برگزار شد از خدمات دکتر محسن آیتی رئیس قبلی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و دکتر حسن هاشمی رئیس قبلی دانشکده هنر تقدیر به عمل آمد و دکتر علی عسگری به عنوان رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و دکتر حسین بارانی به عنوان رئیس دانشکده هنر معرفی شدند.

DSC_0007
DSC_0014
DSC_0019
DSC_0030
DSC_0038
DSC_0046