اساتید و کارکنان دانشگاه بیرجند روز دوشنبه چهاردهم فروردین ماه در یادمان شهیدان دانشجو و مزار شهید گمنام واقع در صحن مسجد امام جعفرصادق(ع) این دانشگاه حاضر شدند و ضمن تجدید دیدار سال نو را به یکدیگر تبریک گفتند.
در این مراسم دکتر خلیل خلیلی رئیس دانشگاه با تبریک سال جدید، گرامیداشت روز جمهوری اسلامی و تهنیت پیشاپیش اعیاد رجبیه، از خانواده دانشگاه بیرجند به پاس تلاشهایی که در سال گذشته داشته اند تقدیر و تشکر نمود. دکتر خلیلی برگزاری موفق گرامیداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه بیرجند، توسعه ارتباطات علمی و بین المللی، فعالیتهای فرهنگی و برگزاری جشنواره شعر و مشاعره رضوی و تخصیص صد درصدی بودجه دانشگاه را از جمله موفقیت های سال 95 ذکر کرد.
وی با آرزوی سالی همراه با توفیقات فراوان تداوم کوشش و تلاش جمعی در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده تأکید نمود.
حجه الاسلام و المسلمین محمدعلی جعفری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام و سه شهید گمنام دانشگاه بیرجند سال جدید و مناسبتهای ماه رجب را به دانشگاهیان تبریک گفت.
در این مراسم دکتر نظر افضلی استاد دانشگاه بیرجند و نماینده شهرستانهای سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی و دکتر محمداسماعیل افضل پور استاد دانشگاه بیرجند و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز حضور داشتند.
شایان ذکر است به همین مناسبت مراسم دید و بازدید در پردیس امیرآباد دانشگاه بیرجند در جوار مزار شهید گمنام برگزار شد.

4
1
2
3
5
6