پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران به همت معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری از تاریخ 4 الی 7 اردیبهشت ماه سال 1396 در محل نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می گردد. این نمایشگاه در 13 بخش موضوعی برق، الکترونیک و نرم افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط زیست، فیزیک پایه، نفت، گاز و پتروشیمی، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، تجهیزات و ماشین‌آلات در حوزه فناوری های راهبردی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات حوزه تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون برگزار می‌شود.
معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری بر اساس سطح بندی محصولات، بین 20 تا 50 درصد از مبلغ خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ارائه شده در این نمایشگاه را که توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی خریداری شود تا سقف معینی مورد حمایت قرار خواهد داد.
کلیه اعضاء هیات علمی دانشگاه می‌توانند پس از عضویت در سایت این نمایشگاه (www.iranlabexpo.ir)، فهرست شرکت ها و محصولات حاضر در نمایشگاه را به همراه مشخصات، مستندات فنی و همچنین قیمت مشاهده نموده و تجهیزات و مواد آزمایشگاهی مورد نظرشان را شناسایی و انتخاب نمایند.
برای اطلاع بیشتر از جزئیات و نحوه فرآیند خرید از این نمایشگاه، با نماینده خرید دانشگاه (آقای دکتر سرحدی) تماس حاصل فرمایید.
00Poster taj